Καταπληκτική πράσινη γιορτή για τα 10 χρόνια των Δημοτικών Λαχανόκηπων του Δήμου Αγίου Δημητρίου @dimos_ag.dimitriou 💚💚💚
Γνωρίσαμε τους λαχανόκηπους και τους καλλιεργητές τους, την Οργάνωση Γη @organizationearth_gr, την Αρκαδιανή, τα Χωράφια Αλληλεγγύης, φάγαμε κολοκυθόσουπα από τo Helios Eco Lab, μιλήσαμε με τη Δήμαρχο κ. Μαρία Ανδρούτσου @androutsoum για τις κοινές μας ανησυχίες για το περιβάλλον και ανανεώσαμε το ραντεβού μας με όλους για τα γενέθλια της επόμενης δεκαετίας των λαχανόκηπων!
ReUZ+ και συνεχίζουμε!!! 🤝
![](https://reuzplus.gr/wp-content/uploads/2022/09/069AF64F-5E69-4382-9DE8-5EC73DCED5DC-1024x768.jpeg)
![](https://reuzplus.gr/wp-content/uploads/2022/09/1E358573-1221-42FF-B56E-63204F12CCA9-1024x768.jpeg)
![](https://reuzplus.gr/wp-content/uploads/2022/09/3C6EE78D-6135-46D9-8C48-2B695EFA6AB3-1024x768.jpeg)
![](https://reuzplus.gr/wp-content/uploads/2022/09/38128482-73C7-4F49-9449-A40C63078CA1-1024x768.jpeg)
![](https://reuzplus.gr/wp-content/uploads/2022/09/6FBB12B8-E6AA-4EBA-B356-A6CACFC064A6-724x1024.jpeg)
![](https://reuzplus.gr/wp-content/uploads/2022/09/3902324E-5054-4398-9706-25831E1E51CC-768x1024.jpeg)
![](https://reuzplus.gr/wp-content/uploads/2022/09/B0E01DCC-FBC6-4198-B984-838413EF8E1F-1024x672.jpeg)
![](https://reuzplus.gr/wp-content/uploads/2022/09/216D2E58-F5F3-4FFB-8055-DD0ED9013CC0-1024x768.jpeg)
![](https://reuzplus.gr/wp-content/uploads/2022/09/C5D7E688-E11F-4492-854F-7D044C291B26-1024x768.jpeg)
![](https://reuzplus.gr/wp-content/uploads/2022/09/C3C63448-BDAE-4305-8A7A-A15ACAC1E3F2-1024x768.jpeg)